پروژه های در حین اجرا
فعالیت ها

 

 

 

كاربرد و زمینه‌های قابل استفاده سازه‌های فولادی جدار نازك

 

مقاطع فولادی جدار نازك بدلیل انعطاف‌پذیری كه در شكل‌دهی آنها وجود دارد و بدلیل قابل تنظیم بودن طول و ابعاد آن (با تنوع بالا)، قابلیت برش دادن، سوراخ كردن، جوش دادن، پرچ كردن، پیچ كردن در محل، سبك بودن و ..... دارای پتانسیل بسیار بالایی برای كاربرد در سیستم‌های سازه‌ای مختلفی مي‌باشند.

 

بدلیل قابلیت‌هایی كه مقاطع فولادی جدار نازك دارند هم اكنون تولید و مصرف این نوع مقاطع در سطح جهان به طور وسیعی افزایش یافته و شركت‌های معتبر فعال در این زمینه با استفاده از بخش‌های ( R&D (Research and Development خود همه روزه محصولات جدید و كاربریهای جدیدی را در این صنعت معرفی مي‌نمایند.

 

مقاطع فولادی جدار نازك، علاوه بر استفاده در ساخت و سازهای خانه‌های مسكونی كوچك، بدلیل قابلیت‌هایی كه به آنها اشاره شد، در زمینه‌های دیگری نیز كاربرد دارند.

 

 

برای اطلاع از سازه‌ها و سیستم‌هایی كه با استفاده از مقاطع فولادی جدار نازك تولیدی این شرکت مي‌توان طراحی و اجرا نمود، کنید .

 

 

در ادامه تصاویر متعددی از سازه‌هایی كه با استفاده از مقاطع فولادی جدار نازك ساخته شده‌اند و یا اینكه مقاطع فولادی جدار نازك به نوعی در اجرای این سیستم‌ها مورد استفاده قرار گرفته، نشان داده شده است.این نمونه‌های كاری اجرا شده، منظر مناسبی را از انواع كاربردهای مقاطع فولادی جدار نازك به نمایش مي‌گذارند.

 

 

 

 

برای نمایش رضایتنامه ها كلیك كنید

 

 
تهران بلوار آفریقا خیابان کیش پلاک 36 واحد 14 :  75 91 79 88
Design by B.A.T.Co © 2014
کليه حقوق مادي و معنوي اين تارنما متعلق به شرکت بهساز اندیشان تهران مي باشد